Čolak nepobjediv i u Beogradu

114

Na sedmom otvorenom prvenstvu Srbije u ronjenju na dah – Beograd 2013. Goran Čolak (RK Geronimo) osvojio je prvo mjesto u ukupnom poretku.

Natjecanje je održano 23. veljače 2013. u organizaciji AIDA-e Srbije na bazenu Sportskog centra “Milan Gale Muškatirović” u Beogradu. Hrvatski reprezentativac te svjetski prvak i rekorder u ronjenju na dah prvo mjesto u ukupnom poretku osvojio je uvjerljivo, sa zbrojem bodova 194,5. Bodove je ostvario pojedinačnim pobjedama u disciplinama statika (zadržavanje daha u mirovanju) i dinamika bez peraja (ronjenje u dalj bez peraja). Na natjecanju je u muškoj konkurenciji nastupilo ukupno 33 natjecatelja iz Hrvatske, Srbije i Slovenije.

U ekipnom poretku trijumfirao je H2O Team iz Slovenije, Submania (Hrvatska) je osvojila drugo mjesto, a RK Geronimo (Hrvatska) treće.